MyOwnConference politika par sīkfailiem (cookie)

Sīkfaili (cookie) – tie ir teksta faili, kas tiek lejupielādēti uz Jūsu datora, viedtālruņa vai planšetdatora, tad kad Jūs apmeklējat mājas lapu. Tie tiek saglabāti Jūsu ierīcē, lai mēs varētu atpazīt Jūs, kad Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu atkārtoti. MyOwnConference izmanto sīkfailus, lai uzlabotu mājas lapas kvalitāti, vienkāršotu darbu ar sīkfailiem un uzlabotu lietotāju apkalpošanu.

Sīkfaili satur informāciju par:

  • domēna vārdu un interneta piekļuves punktu.
  • datora vai interneta pakalpojuma sniedzēja IP adresi.
  • mājas lapas apmeklētāja operētājsistēmu (piemēram, Mac OS, Windows).
  • interneta pārlūka veidu un versiju (piemēram, Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).
  • mājas lapas nosaukumu, no kuras tika pāriets uz mājas lapu MyOwnConference.
  • izmantojamās ierīces tipu.

Sīkfaili ļauj iestatīt laiku, kurā tika apmeklēta mājas lapa MyOwnConference, izpētīt pārvietošanos mājas lapā un fiksēt laiku, kas pavadīts katrā lapā. Šī informācija palīdz mums noteikt Jūsu ieradumus un Jūsu vēlmes strādājot ar MyOwnConference. Tajā pašā laikā, sīkfaili neietver Jūsu personīgo informāciju un nevar tikt pielietoti lai Jūs identificētu.

Sīkfaili

MyOwnConference izmanto divu veidu sīkfailus:

  • Sesijas sīkfaili – tiek izveidoti, kad lietotājs ieiet mājas lapā un automātiski tiek dzēsti pēc interneta pārlūkprogrammas aizvēršanas. Sesijas sīkfaili ļauj izvairīties no atkārtotas informācijas ievadīšanas. MyOwnConference šāda veida sīkfaili nesatur personīgo informāciju un netiek izmantoti lai Jūs identificētu.
  • Pastāvīgie sīkfaili – tiek glabāti uz lietotāja ierīces arī pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas. Tos var dzēst rokas režīmā. Pastāvīgie faili fiksē lietotāja darbības ceļus mājas lapā, apskatītās lapas un izvēlētos lietotāja iestatījumus. Šādu datu uzraudzība ļauj mums optimizēt mājas lapas darbību un uzlabot tās saturu.

MyOwnConference sīkfaili fiksē informāciju par Jums kad Jūs pārejiet uz mūsu mājas lapu no citiem resursiem. Šo citu resursu īpašnieki var sniegt mums informāciju sīkfailu veidā, kuri tiek izmantoti viņu mājas lapās. Lūdzu pievērsiet Jūsu uzmanību, ka trešo pušu sīkfailu izmantošana netiek izskatīta šajā "MyOwnConference politikā par sīkfailiem ".


(Pēdējā redakcija: 21. oktobris, 2015. Revīzija: 1.0)

Lai nodrošinātu lapas darbības kvalitāti, mēs izmantojam cokkies failus. Ja jūs piekrītat, vienkārši turpiniet lietot lapu. Ja vēlaties uzzināt vairāk informāciju, nospiediet šeit.

Es piekrītu
Tehniskais atbalsts
You are using AdBlock or some other extension that blocks ads. This is why you do not see the Online Support popup at our website. We recommend either disabling the extension or whitelisting MyOwnConference.com.
Tiešsaistes konsultants
Čats