Bieži uzdotie jautājumi


Nav rezultātu :(

Izmēģinājuma pakete


Kāds ir bezmaksas paketes darbības termiņš?

Izmēģinājuma bezmaksas pakete darbojas 30 dienas. Šajā periodā Jūs varēsiet iepazīties ar visām funkcijām un iespējām kuras piedāvā mūsu serviss, un izvēlēties priekš Jums piemērotu paketi.

Kas notiek pēc izmēģinājuma perioda beigām?

Pēc 30 dienu termiņa beigām Jūs varēsiet pāriet uz vienu no maksas paketēm un turpināt Jūsu vebināru istabas izmantošanu. Ja Jūs nolemsiet atteikties no mūsu servisa izmantošanas, visi Jūsu dati tiks izdzēsti nākošo 30 dienu laikā un konts tiks bloķēts.

Kādi ierobežojumi ir bezmaksas paketei?

Bezmaksas paketei ir šādi ierobežojumi:

 • paketes darbības laiks ir ierobežots ar 30 dienām;
 • vebināra ieraksts ir ierobežots ar 20 minūtēm.

Visas pārējās funkcijas ir pieejamas pilnā apmērā.

Servisa apmaksa


Par cik ilgu laiku var apmaksāt paketes?

Jebkuru Jūsu izvēlēto pakalpojuma paketi var apmaksāt līdz 12 mēnešiem.

Kādā veidā var veikt apmaksu?

Apmaksa tiek veikta ar apmaksas sistēmas palīdzību, kura atbalsta WebMoney, Visa, MasterCard un DebitCard.

Kādi ir ierobežojumi uz translējamo vebināru skaitu?

Mēs neuzliekam nekādus limitus uz translējamo vebināru skaitu. Jūs variet vadīt jebkuru skaitu vebinārus jebkuras paketes ietvaros.

Vai ir atlaide ja apmaksā uzreiz vairāk kā 1 mēnesi?

Ja Jūs apmaksājiet uzreiz divus vai vairāk mēnešus, vai pārejiet uz maksas paketi kura iekļauj sevī vairāk kā vienu istabu, tiek pielietota pastāvīga atlaide 10% apmērā uz visiem turpmākajiem mēnešiem.

Kopējie jautājumi par servisu


Cik aizsargāta ir platforma?

Mēs izmantojam pašas jaunākās tehnoloģijas lai aizsargātu lietotāju datus. Visa Jūsu informācija, augšupielādētās prezentācijas, video rullīši, faili, kā arī video un skaņa, tiek aizsargāti ar SSL sertifikātiem.

Vai ir integrācija ar sociālajiem tīkliem?

Jā, visiem Jūsu vebināra viesiem un dalībniekiem ir iespēja ieiet vebināra istabā izmantojot savu sociālā tīkla kontu vienā no 7 sociālajiem tīkliem.

Kāda būs kvalitāte vebināra laikā?

Mūsu servisā mēs izmantojam video un skaņas adaptīvo kvalitātes saspiešanu, tāpēc kvalitāte vebināra translācijas laikā pamatā ir atkarīga no Jūsu interneta savienojuma ātruma. Priekš maksimāli kvalitatīvas translācijas interneta ātrumam ir jābūt ne mazākam kā 2MB (ja Jūs izmantosiet web kameru translācijas laikā). Lai translētu bez kameras, šis rādītājs ievērojami samazinās.

Kādus failu veidus serviss atbalsta?

Jūs varēsiet augšupielādēt un izmantot vebinārā laikā failus sekojošos formātos:

 • презентации: .ppt  .pptx  .pdf  .odp  .png  .jpg 
 • video un audio: .mp4  .mp3
 • kopējie faili: praktiski jebkuri faili, izņemot tos, kuri ir minēti iepriekšējās kategorijās.

Mobilais pielikums


Vai var piedalīties vebinārā no telefona vai planšetes?

Jā. Priekš tam vajag augšupielādēt jaunāko mobilā pielikuma versiju MyOwnConference no saites: iOS   Android

Kā piedalīties vebinārā no mobilās ierīces?
 1. Atvērt pielikumu;
 2. Nokopēt saiti uz vebināru, kuru ir iedevuši vebināra organizatori;
 3. Ievietot saiti mobilā pielikuma laukā "saite";
 4. Ierakstīt vārdu.
Kādas iespējas ir pieejamas dalībniekiem mobilajā pielikumā?

Klausīties translāciju, rakstīt ziņojumus čatā, lasīt vadītāja un citu dalībnieku paziņojumus, skatīties video, prezentāciju, vadītāja ekrāna demonstrāciju.

Vai var vadīt vebināru no mobilā pielikuma?

Nē, šis pielikums ir paredzēts tikai lai piedalītos. Dotajā brīdī tiek izstrādāts mobilais pielikums lai vadītu tiešsaistes pasākumus.

Tehniskie jautājumi


Ko darīt, ja mikrofons un kamera nepieslēdzas pārlūkā Google Chrome un Yandex?

Google Chrome un Yandex pārlūkā ir vajadzīgs apstiprināt pieeju Jūsu kamerai un mikrofonam divas reizes: logā Adobe Flash Player Settings un pārlūka uzlecošajā rindā ekrāna augšējā daļā. Apstiprināšana notiek nospiežot uz pogas "Allow".

Ko darīt ja vebinārs nestrādā?

Mūsu programmas nodrošinājums vebināru vadīšanai parasti strādā ar jebkuriem interneta pārlūkiem un uz jebkuras platformas. Mūsu komanda beta-testēšanā cenšas pārbaudīt platformas veiktspēju un darbību uz visiem uz šodienu pieejamajiem interneta pārlūkiem un platformām. Bet, diemžēl, reizēm gadās izņēmumi. Piemēram, vebinārs nestrādās, ja:

 • Uz Jūsu datora nav uzstādīts Adobe Flash Player. Lejupielādēt un to uzstādīt var šajā lapā.
 • Jūsu interneta pārlūks neatbalsta HTML5, vai ir atslēgts atbalsts un izmantošana JavaScript scenārijiem;
 • Jūsu interneta pārlūks vai kāds cits uzstādīts papildinājums bloķē izpildījumu priekš programmas Adobe Flash Player. Tādi kā AdBlock, FlashBlock un līdzīgi;

Gadījumā ja Jūs vai kāds no Jūsu klausītājiem izjūt līdzīgas problēmas izmantojot mūsu platformu, lūdzu, sazinieties ar mūsu tehnisko atbalsta dienestu. Mēs pacentīsimies Jums palīdzēt pēc iespējas īsākos termiņos.

Ko darīt ja failu nevar augšupielādēt?

Pārbaudiet kādā sadaļā Jūs augšupielādējiet failu. Nedrīkst augšupielādēt video materiālus sadaļā prezentācijas, prezentācijas sadaļā faili, utt.;

 • Ja neaugšupielādējas prezentācija, pārbaudiet vai tās formāts atbilst pieļaujamiem failu formātiem;
 • Sadaļā video/audio var augšupielādēt tikai failus ar formātiem MP4 и MP3;
 • Ja neaugšupielādējas faili priekš kopēja darba, tad ievietojiet tos sadaļā arhīvs.
Ko darīt ja augšupielādētai prezentācijai nerāda slaidus?

Tāda problēma var gadīties, ja Jūsu datoram ir uzstādīts neprecīzs vai nepareizs laiks. Jumsm ir vajadzīgs Jūsu datora iestatījumos izvēlēties punktu "saņemt datumu un laiku no servera" vai arī iestatīt pareizu datumu un laiku rokas režīmā. Vajadzība ievērot precīzu datumu un laiku ir saistīta ar mūsu servisa drošības pasākumiem un neiespējamību skatīties Jūsu augšupielādētos materiālus ārpus Jūsu vebināriem.

Kāpēc pēc augšupielādes var pazust prezentācija?

Tāpēc ka uz tās bija uzstādīta parole. Mūsu sistēma nevar atvērt ar paroli aizvērtus failus. Tāpēc pirms augšupielādēt prezentāciju, pārliecinieties ka tā nesatur paroli.

Kāpēc es nevaru ieiet vebināra istabā?

Ja Jūs esat vebināra klausītājs, tad šāda situācija var gadīties tāpēc ka vebināra vadītājs ir bloķējis Jums pieeju šim vebināram. Šajā gadījumā Jums vajag sazināties ar organizāciju kura Jums iedeva saiti un noskaidrot bloķēšanas iemeslu.

Korporatīvajiem klientiem

Iespējama situācija kad Jūsu sistēmas administrators ir aizliedzis pieeju lapām un servisiem, kuri nav atbilstoši korporatīvajām prasībām.

Tādā gadījumā paziņojiet viņam

Lai novadītu vai apmeklētu vebināru, ir vajadzīgs atvērt pieeju pie sekojošiem resursiem:

 • Porti 1935 (TCP), 443 (HTTPS)

Vadības panelis


Kā ierakstīt vebināru?

Lai ierakstītu vebināru, vebināra translācijas laikā vajag nospiest pogu "Ierakstīt". Istabas augšā iedegsies sarkans indikators, uz pogas izmainīsies uzraksts uz "ieraksta sekunžu skaitītājs". Lai pabeigtu ierakstu vajag nospiest to pašu pogu.

Ieraksts saturēs visu kas notiek vebināra translācijas laikā. Ierakstā netiks iekļauti dalībnieku saraksts, kursors, vadības pogas, čata paziņojumi.

Pēc tam kā Jūs pabeidzāt ierakstu, tas automātiski dodas uz konvertāciju. Ierakstītais vebinārs būs pieejams priekš lejupielādes vadības panelī un pašā vebināru istabā formātā MP4 (видео - H.264, звук - AAC). Papildus tam, šo ierakstu varēs skatīties tiešsaistē, kā arī atskaņot citu vebināru laikā.

Kas ietilpst vebināra ierakstā?

Ieraksts satur tikai to kas notiek Jūsu vebinārā: translācija no kameras un mikrofona, ekrāna un slaidu demonstrācija. Ierakstā netiek iekļauts vebinārā translējamie video un skaņas faili, kā arī video no YouTube, dēļ tiešām un jauktām autortiesībām uz šiem materiāliem. Teksta čati un apmeklējumu vēsture tiek ierakstīti uz atsevišķiem failiem.

Ja ieraksts neatbilst Jūsu gaidītajiem rezultātiem, tad nauda par servisa izmantošanu NETIEK atgriezta! Tāpēc mēs iesakām vispirms izmantot un iepazīties ar visām iespējām un sistēmas niansēm.

Kā uzaicināt klausītājus uz vebināru?

Lai uzaicinātu dalībniekus uz vebināru, Jums vajag nokopēt saiti priekš ieejas vebināru istabā:

 • ja Jūs atrodaties istabā, tad poga "nokopēt saiti" atrodas augšā kreisajā pusē, blakus Jūsu vebināra istabas nosaukumam;
 • ja Jūs atrodaties vadības panelī, tad sadaļā "Vebināri" ir poga "nokopēt saiti", kura tā pat ģenerē saiti priekš uzaicināšanas.

Pēc tam, kad Jūs nokopējāt saiti, to var izsūtīt lietotājiem.

Papildus tam, Jūs variet aktivizēt funkciju "Padalīties" priekš Jūsu vebināra viesiem, tādā veidā izveidojot bezmaksas reklāmu Jūsu pasākumam.

Vai var iebūvēt servisu savā mājas lapā?

Jā. Jūs variet integrēt savā mājas lapā vebināra iebūvējamo versiju, kura ļauj lietotājiem skatīties vebināru tieši no Jūsu mājas lapas. Iebūvējamā versija atbalsta audio un video translāciju, prezentāciju skatīšanos, video rullīšu un vadītāja ekrāna demonstrāciju.

Lietotāji, kuri apmeklē vebināru ar iebūvējamās versijas palīdzību, piedalās vebinārā tikai kā "klausītāji", tas nozīmē viņi nevar runāt, lasīt un nosūtīt ziņojumus čatā, kā arī piedalīties aptaujās.

Kā augšupielādēt prezentāciju?

vadības panelī izvēlieties punktu "Prezentācijas", pēc tam nospiediet pogu "Pievienot failus". Atvērtajā logā izvēlieties vajadzīgo failu vai vairākus failus;

vebināru istabā nospiediet pogu "Materiāli", pēc tam sadaļu "Prezentācijas" un izmantojiet pogu "Augšupielādēt". Atvērtajā logā izvēlieties vajadzīgo failu.

Cik liels ir prezentācijas maksimāli pieļaujamais izmērs?

Sistēma pieļauj augšupielādēt prezentāciju līdz 100 MB un slaidu skaits ne vairāk kā 250.


Ja Jums vēl ir palikuši jautājumi, tad sazinieties ar mums jebkurā priekš Jums ērtā veidā.

Lai nodrošinātu lapas darbības kvalitāti, mēs izmantojam cokkies failus. Ja jūs piekrītat, vienkārši turpiniet lietot lapu. Ja vēlaties uzzināt vairāk informāciju, nospiediet šeit.

Es piekrītu
Tehniskais atbalsts
You are using AdBlock or some other extension that blocks ads. This is why you do not see the Online Support popup at our website. We recommend either disabling the extension or whitelisting MyOwnConference.com.
Tiešsaistes konsultants
Čats