Drošības politika

MyOwnConference video konferenču servisam ir svarīga informācijas konfidencialitāte. Šajā dokumentā ir norādīti mūsu pienākumi attiecībā uz Jūsu sniegto personīgo informāciju.

Sadarbojoties ar MyOwnConference servisu, Jūs dalāties ar mums ar tādu personīgo informāciju, kā piemēram, Jūsu vārds, e-pasta adrese un citu informāciju, kas saistīta ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Mēs aicinām Jūs periodiski iepazīties ar jau esošo drošības politiku, kā arī ar tajā iespējamām izmaiņām.

Kādu informāciju mēs apkopojam

MyOwnConference serviss apkopo un saglabā Jūsu personisko informāciju ar mēŗki:

  • lai sniegtu Jums atbilstošus produktus un/vai pakalpojumus.
  • lai informētu Jūs par citiem produktiem un/vai pakalpojumiem.
  • lai sniegtu Jūsu pieprasītos pakalpojumus.

Kā arī, papildus mēs varam apkopot šādu informāciju:

  • vārds un uzvārds.
  • kontaktinformāciju, tai skaitā e-pastu.
  • demogrāfiskos datus, tādus kā, piemēram, vecums, intereses un hobijs.
  • citu informāciju, kas saistīta ar klientu aptaujām un/vai viņu piedāvājumiem.

Kā mēs izmantojam apkopotos datus

Jūsu personīgā informācija tiks izmantota, lai sniegtu Jums pakalpojumus un informāciju, kas ir vissvarīgākais mūsu sadarbībā. MyOwnConference serviss un mūsu partneri var Jums izsūtīt publikācijas un mārketinga informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī sekot līdzi Jūsu ieinteresētībai par tiem.

MyOwnConference serviss var nodrošināt piekļuvi Jūsu personīgajai informāciju tiem darbiniekiem un konsultantiem, kuriem šī informācija ir nepieciešama lai apkalpotu Jūsu uzskaites ierakstu un mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Mēs varam izpaust Jūsu personisko informāciju gadījumos lai noslēgtu korporatīvos darījumus, kā piemēram, aktīvu apvienošana vai pārdošana. Šādos gadījumos mēs pieprasīsim Jūsu personīgās informācijas aizsardzību tieši tādā pašā apjomā, kā to darām mēs. Turklāt, servisam ir tiesības atklāt Jūsu personisko informāciju ja to pieprasa likums. Pārējos gadījumos, piekļuvi Jūsu personīgai informācijai var saņemt uzņēmumi, organizācijas vai privātpersonas, ja Jūs esat devuši tam savu piekrišanu.

Kādas ir Jūsu tiesības attiecībā uz Jūsu personisko informāciju, kuru mēs apkopojam un uzglabājam?

MyOwnConference serviss dara visu nepieciešamo, lai Jūsu personiskā informāciju, kuru mēs apkopojam, izmantojam un izplatām, ir precīza, aktuāla un pilnīga. Ja Jūs esat atradis kļūdas Jūsu personīgajos datos vai uzskatiet, ka Jūsu personas dati, kas norādīti MyOwnConference servisā, ir novecojuši, Jūs to variet mainīt sazinoties ar mums izmantojot kādu no alternatīviem saziņas kanāliem, kas ir norādīti zem šī iesnieguma. Jums ir arī tiesības dzēst Jūsu personīgo informāciju MyOwnConference servisā. Pēc līguma saistību izpildes un mūsu sadarbības beigām, Jūsu personiskā informācija tiks dzēsta automātiski.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes (cookies)

Sīkdatnes (cookies) ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti uz Jūsu datora, lai sekotu Jūsu apmeklējumus uz konkrēto mājas lapu. Sīkdatnes ļauj mājas lapu pielikumiem reaģēt uz Jums kā uz personu. Mājas lapu pielikums var pielāgot savu darbību Jūsu vajadzībām, atbilstoši Jūsu vēlmēm, apkopojot un ņemot vērā Jūsu izvēlēto informāciju.

Mēs izmantojam sīkdatnes lai sekotu līdzi mūsu mājas lapas izmantošanai. Tas ļauj mums analizēt datus par trafika resursu un pielāgot mājas lapu klienta vajadzībām. Mēs izmantojam sīkdatnes lai analizētu mājas lapas apmeklējumu skaitu, un tās darbojas tikai tajā brīdī kamēr Jūs lietojat mūsu mājas lapu, un likvidējas uzreiz pēc interneta pārlūka sesijas aizvēršanas.

Sīkdatne palīdz mums uzlabot mājas lapu, un sekot kuras lapas Jums ir noderīgas, bet kuras nav. Sīkdatnes nekādā gadījumā nedod mums piekļuvi Jūsu datoram vai informācijai par Jums, izņemot to, ar kuru Jūs pats esat nolēmis ar mums padalīties.

Lielākā daļa interneta pārlūku automātiski atbalsta sīkdatnes failus, bet Jūs variet mainīt pārlūka iestatījumus un atslēgt tos. Taču sīkdatņu atslēgšana var Jums traucēt izmantot mājas lapas iespējas pilnā apmērā.

Informācija, kura tiek apkopota mājas lapā

Kad Jūs apmeklējat mājas lapu, mēs varam apkopot par Jums šādu informāciju: domēns, vārds, e-pasta adrese. Turklāt, mums ir tiesības apkopot statisko informāciju, piemēram, mājas lapas apmeklējuma datums un laiks, apskatīto lapu skaits, lai novērtētu mūsu mājas lapas darbību.

E-pasta lietošana

Lai arī mēs pilnībā rūpējamies par Jūsu personiskās informācijas drošību mūsu mājas lapā, diemžēl, datu apmaiņa izmantojot internetu nevar būt garantēti 100 % droša. Tāpēc, nosūtot mums informāciju, kas satur Jūsu e-pasta adresi, Jūs to dariet uz savu atbildību.

MyOwnConference serviss var izmantot Jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu Jums jaunumus un reklamētu informāciju par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Ja Jūs nevēlēsieties saņemt no mums mārketinga ziņojumus, Jūs varēsiet atteikties no izsūtnes, izmantojot atbilstošu atrakstīšanās saiti vai arī paziņojot mums par savu lēmumu.

Personīgās informācijas drošība

MyOwnConference serviss veic visus iespējamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu aizsardzības drošību un aizsargātu no tās nozaudēšanas, novērstu neatļautu piekļuvi, iznīcināšanu, ļaunprātīgu izmantošanu, mainīšanu vai izpaušanu. Jūsu drošībai un aizsardzībai, kredītkartes informācija netiek saglabāta uz mūsu servera. Mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējs saglabā šo informāciju šifrētā un drošā aizsargātā veidā. Bet vienalga, mēs nenesam nekādu atbildību par nesankcionētu piekļuvi personīgai informācijai, kura atrodas MyOwnConference servisā.

MyOwnConference serviss var piedāvāt saites uz ārējām citām mājas lapām. Ja Jūs izmantosiet šīs saites, Jūs pametīsiet mūsu mājas lapu. Mūsu drošības politika neattiecas uz šīm mājas lapām, un mēs neesam atbildīgi par Jūsu personas datu aizsardzību šādās mājas lapās un to mājas lapu saturu. Mēs iesakām Jums rūpīgi iepazīties ar jebkuru mājas lapu privātuma nosacījumiem, kuras Jūs apmeklējat.

Informācijas nodošana trešajām personām

Mēs nevienam nepārdodam un nedalāmies ar mūsu servisa lietotāju personisko informāciju. Mums ir tiesības sniegt piekļuvi personīgai informācijai trešajām personām tikai ar klienta iepriekšēju piekrišanu.

Mūsu kontakti

Ja Jums ir radušies jautājumi, ierosinājumi un komentāri par mūsu drošības politiku, Jūs variet sazināties ar mums izmantojot e-pastu: contact@myownconference.lv izmantojot mājas lapu myownconference, vai pa tālruni +44 203 769 4088.

Šī paziņojuma izmaiņas par konfidencialitāti

Mums ir tiesības veikt izmaiņas un papildinājumus esošajā drošības politikā. Jūs esat pilnībā atbildīgs par savlaicīgu iepazīšanos ar iespējamām izmaiņām.


(Pēdējā redakcija: 14. aprīlis, 2015. Revīzija: 1.11)

Lai nodrošinātu lapas darbības kvalitāti, mēs izmantojam cokkies failus. Ja jūs piekrītat, vienkārši turpiniet lietot lapu. Ja vēlaties uzzināt vairāk informāciju, nospiediet šeit.

Es piekrītu
Tehniskais atbalsts
You are using AdBlock or some other extension that blocks ads. This is why you do not see the Online Support popup at our website. We recommend either disabling the extension or whitelisting MyOwnConference.com.
Tiešsaistes konsultants
Čats