Naudas atgriešanas politika

MyOwnConference serviss ļoti rūpīgi uzrauga ikviena lietotāja atsauksmes par piedāvātās programmatūras nodrošinājumu. Ja Jūs atsūtīsiet mums kļūdas ziņojumu, jebkuru jautājumu vai ierosinājumu, Jūs saņemsiet ātru un kompetentu atbildi no mūsu tehniskā atbalsta dienesta 24 stundu laikā. Raksturīgi, ka lielākā daļā problēmu tiek atrisinātas "uz vietas".

Daudzas pozitīvas atsauksmes par mūsu speciālistiem un produkciju pierāda mūsu servisa profesionalitāti un kvalitāti.

Tomēr, lūdzu, izlasiet MyOwnConference noteikumus par Naudas atgriešanas politiku.

Mēs nodrošinām pilnu naudas atgriešanu

  • Kad Jūs pastāvīgi saskaraties ar kļūdu, kas neļauj Jums atbilstoši izmantot mūsu programmatūras nodrošinājumu, un ja mēs nevaram izlabot šādu kļūdu pieņemamā laika posmā vai arī nespējam piedāvāt pagaidu risinājumu.

    Lūdzu, pievērsiet uzmanību! Šādā gadījumā nauda tiek atgriezta tikai tajā gadījumā, ja Jūs pēc Tehniskā atbalsta dienesta pieprasījuma sniegsiet detalizētu informāciju par kļūdu, tas nozīmē: ekrāna kopijas attēlus ar kļūdu ziņojumiem, žurnālu failus, detalizētu aprakstu par Jūsu darbībām, failu paraugus, un u.tml.

  • Kad Jums ir radusies problēma par aprīkojuma nesaderību (mūsu programmatūras nodrošinājums neatbilst Jūsu prasībām), kas neļauj Jums izmantot mūsu programmatūras nodrošinājumu pareizi, un mēs nevaram novērst nesaderību pieņemamā laika posmā vai nespējam piedāvāt pagaidu risinājumu.
  • Kad Jūs nejauši esat nopircis programmatūru vairāk par vienu reizi.

Ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu 100%, Jūs varat pilnībā atgūt savus līdzekļus. Jūs varat atgriezt līdzekļus ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc maksājuma apmaksas.

Mēs paturam tiesības atteikt līdzekļu atmaksu

  • Kad lietotājs pieprasa līdzekļu atmaksu uzreiz pēc programmatūras nodrošinājuma nopirkšanas.
  • Kad lietotājs paziņo par sava lēmuma izmaiņām attiecībā uz programmatūras nodrošinājuma iegādi, bez jebkādiem paskaidrojumiem par iemesliem.
  • Kad iemesli, kas traucē klientam pareizi izmantot mūsu programmatūras nodrošinājumu, skaidri ir norādīti mūsu oficiālajā mājas lapā (piemēram, ja klients pieprasa naudas atgriešanu sakarā ar neesošām funkcijām, kuras mēs nekad neesam piedāvājuši un kuras nav norādītas mūsu programmatūras nodrošinājuma galveno iespēju sarakstā).

Šādos gadījumos, ja Jūs nepiekrītat naudas atgriešanas atteikuma iemeslam, Jūs varat sazināties ar savu banku un veikt maksājuma atsaukšanu.

Lūdzu, pievērsiet uzmanību! Jebkurā naudas atgriešanas gadījumā, Jūsu reģistrētais vārds nekavējoties tiek bloķēts, un Jums turpmāk nebūs iespējas izmantot mūsu programmatūras nodrošinājuma jaunās versijas.


(Pēdējā redakcija: 10. decembris, 2015. Revīzija: 1.6)

Lai nodrošinātu lapas darbības kvalitāti, mēs izmantojam cokkies failus. Ja jūs piekrītat, vienkārši turpiniet lietot lapu. Ja vēlaties uzzināt vairāk informāciju, nospiediet šeit.

Es piekrītu
Tehniskais atbalsts
You are using AdBlock or some other extension that blocks ads. This is why you do not see the Online Support popup at our website. We recommend either disabling the extension or whitelisting MyOwnConference.com.
Tiešsaistes konsultants
Čats